Mecz Wierzbno (ministranci) – Jaworek (MOW) 2:8

[cryout-pullquote align=”left|center|right” textalign=”left|center|right” width=”33%”]IMG_7515[/cryout-pullquote]Upalnym popołudniem, w niedzielę 8 czerwca, na boisku Zespołu Szkół w Wierzbnie został rozegrany towarzyski mecz w piłkę nożną.

Młodzież z MOW w Jaworku przewyższała naszą ministrancką drużynę i zgraniem i dokładnymi podaniami. W drużynie ministrantów odnaleźli się także i ci, którzy aktualnie nie służą przy ołtarzu. Gole dla naszej drużyny zdobyli: Mateusz Kornatko i Łukasz Skarżyński. W meczu sędziował p. Sławomir Laskowski. Jaworek zasłużenie wygrał i mężnie przyjmujemy sportową porażkę. Ministranckiej drużynie potrzeba więcej treningu i woli walki, aby więcej strzelać bramek i… zwyciężać.

Apostoł Paweł wzywa: „Ducha nie gaście” (1Tes 5,19) i my też nie zniechęcamy się, chociaż chcieliśmy wygrać. Dziękuję wszystkim parafianom, którzy nam kibicowali i przyszli obejrzeć ten mecz. (juk)

Zobacz galerię

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.