Odszedł do Pana…

„Jeśli kiedyś się dowiecie, a dowiecie się, bo w Radio Katolickim mówić będą… że odszedł do wieczności, to trzeba się pomodlić… trzeba się pomodlić”

Tymi słowami 29 czerwca 2007 roku, po dziewięciu latach posługi kapłańskiej żegnał nas ks. kan. Stanisław Dadas. Licznie przybyli parafianie dziękowali mu za posługę wypełnioną modlitwą i kapłańską miłością, otwartością i troską o drugiego człowieka, serdecznością i optymizmem w każdej sytuacji. Obiecaliśmy wtedy pamięć i modlitwę…

W dniu 12 lutego ks. Stanisław odszedł do wieczności po długiej i ciężkiej chorobie. Z ogromnym żalem żegnaliśmy go, modląc się i towarzysząc mu w jego ostatniej drodze. Uroczystości pogrzebowe odbyły się 16 lutego w Zwoli Poduchownej, jego rodzinnej parafii.

Pozostawił w naszej wspólnocie cząstkę siebie i na zawsze zostanie w naszych sercach i modlitwach.

Zobacz galerię zdjęć

Niech Bóg Miłosierny przyjmie Go do chwały nieba.

2007-06-29 13-00-47

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.