Na tej stronie można umieszczać komentarze…

35 odpowiedzi na „

 1. Wiesława mówi:

  Księdza Kazimierza poznałam na pielgrzymce do Ziemi świętej w 2017 roku.Naprawde wspaniały ksiądz.Parafianie lgnęli do niego jak dzieci do ojca.Pozdrawiam Wiesława z Kwidzyna.

  • ks. Kazimierz Jóżwik mówi:

   Szczęść Boże! Pani Wiesławo, dziękuję za ciepłe słowa i pozdrawiam wszystkich znajomych z tej pielgrzymki do Ziemi świętej. To były piękne dni na rodzinnych stronach Pana Jezusa. Ks. Kazimierz.

 2. Natalia mówi:

  Ksiądz Kazimierz to niezwykły człowiek i wspaniały kapłan.
  Życzę wszystkim Parafianom dużo zdrowia oraz Błogosławienstwa Bożego!

 3. Agata Różnowicz (Lichman) mówi:

  Wspaniały ksiądz,cudowny katecheta i spowiednik. Ks.Kazimierza poznałam ponad 30 lat temu w parafii Wisznice i widzę,że wciąż jest to prawdziwy ksiądz z powołania. Wiele w moim życiu zmienił i bardzo dużo mi pomógł. Prawdopodobnie nawet już mnie nie pamięta lecz pomimo wszystko cieszę się, że mogłam zobaczyć ponownie księdza Kazimierza przynajmniej na zdjęciach w internecie. Pozdrawiam serdecznie

 4. Małgorzata i Michał Wąsowscy mówi:

  Czcigodny Kapłan, a przy tym człowiek renesansu – „ był człowiekiem i nic co ludzkie nie było mu obce”. Ze zrozumieniem pochylał się nad ludzkim pierwiastkiem, który potrafi determinować nasze postępowanie. Cenił książkę, kochał muzykę, pielęgnował historię – powszechną i tę najbliższą , naszej małej Ojczyzny… . Umiał dostrzec, wydobyć i wyeksponować piękno tkwiące w szarym, polnym kamieniu. Dziękujemy Panu Bogu za to, że na naszej życiowej drodze postawił Księdza Stanisława Dadasa.

  Małgorzata i Michał Wąsowscy

  • Agata mówi:

   Księdza Kazimierza poznałam na jego pierwszej parafii po święceniach czyli w Wisznicach był moim katechetą przez trzy lata (jeśli dobrze pamiętam). Zapamiętałam go jako wspaniałego kapłana i spowiednika ale przede wszystkim bardzo dobrego człowieka. Wiele zmienił w moim życiu i pomógł. To właśnie jemu między innymi zawdzięczam to kim jestem.
   Z tego co czytam widzę,że nadal jest takim samym radosnym pogodnym i przyciągającym do kościoła i Boga wszystkich ludzi a przede wszystkim dzieci. Wiem, że pewnie ksiądz mnie nie pamięta,bo minęło ponad 30 lat,lecz pomimo wszystko pozdrawiam bardzo serdecznie a z okazji zbliżających się Świąt Zmartwychwstania życzę wszelkiego dobra,wiary,nadzieji i miłości.

   Agata Różnowicz(Lichman)

 5. Kazimierz Jóźwik mówi:

  Chrystus prawdziwie Zmartwychwstał!
  Z serca życzę wszystkim Polakom radosnej wiary, ponieważ Zmartwychwstały Pan żyje i nam błogosławi; życzę odwagi, która pokonuje wszelkie lęki i wzywa do dzielenia się Ewangelią. Niech siła miłości, przyniesionej przez Chrystusa, przezwycięża niezgodę i umacnia pokój w naszych sercach. Z darem modlitwy – ks. Kazimierz

 6. Wojciech mówi:

  W parafii Wierzbno urodziła się moja synowa Ania Rep-
  lin. Tu też jeden z moich synów – Maciej, złożył śluby małżeńskie dn. 2.09. 2006 o godz. 16-ej. Pobłogosła-
  wił (o ile mnie pamięć nie myli) ks. Stanisław Dadas.
  Teraz ci małżonkowie są szczęśliwymi rodzicami dwóch synów – moich wnuków.

 7. Kazimierz Jóźwik mówi:

  W pierwszym dniu Nowego 2017 Roku gorąco pozdrawiam wszystkich Szanownych Czytelników naszej strony i wszystkich Parafian. Życzę radości i życia w łasce Bożej każdego dnia. Zapraszam 6 stycznia o 12.30 do udziału w Orszaku Trzech Króli w Wierzbnie. Z wdzięcznością – ks. Kazimierz

 8. Rafał mówi:

  Pozdrowienia dla parafian

 9. Alicja mówi:

  Serdecznie pozdrawiam wszystkich parafian!

 10. Mariusz mówi:

  Witam gorąco. Strona parafii jest bardzo pięknie i przejrzyście skonstruowana. Można się z niej bardzo dużo dowiedzieć na temat życia parafii. Serdecznie pozdrawiam 🙂

 11. Krystyna mówi:

  Czy Parafia organizuje wyjazd na Światowe Dni Młodzieży 2016 w Krakowie ?

 12. GawelL mówi:

  Witam, wlasnie dodalem ta www do moich ulubionych, ma potencjal, ale musze ci powiedziec, ze jest slabo widoczna w google. Zasluguje na lepsze pozycje w google. Jest cos co ci sie na pewno przyda, poszukaj sobie w google – niezbednik dla kazdego webmastera

 13. Ewa mówi:

  Jak mam już wszystkiego ” po kokardki” to zaglądam w zakładkę HUMOR.Zawsze znajdę coś co poprawi nastrój.Dziękuję za wszystkie humorki i życzę wytrwałości temu kto je systematycznie wpisuje.

  • Kazimierz Jóźwik mówi:

   Te dowcipy osładzają nasze życie. Staram się, aby były na poziomie chrześcijanina. Cieszę się, że nie tylko mnie prowokują do uśmiechu. Pozdrawiam ks. Kazimierz

 14. Bartkowiak mówi:

  Witam,
  szukam rodziny mojej babci. Urodzona w Wierzbnie w 1922 roku. Henryka Kujawa. Jej rodzice to Stanisław Kujawa i Stefania Kujawa z domu Chabiera. Bardzo bym prosił o pomoc. Wiem że na Waszym cmentarzu jest grób moich pradziadków. Czy ktoś chętny pomóc mi odnaleźć. Chciałbym udać się do Ks. Proboszcza ale mieszkam pod Poznaniem. Pozdrawiam
  Michał bartkowiak

  • Rafal mówi:

   Witam,

   Spróbuję zrobić jakiś mały wywiad. Porozmawiam z Proboszczem, jak tylko uda się coś ustalić skontaktujemy się z Panem.
   Pozdrawiam,
   Rafał Miklaszewski

 15. Mirek mówi:

  Piękna strona. Gratuluję. Ciekawa szata graficzna. Proponuję zamieszczac jak najwięcej zdjęc (to przyciąga oglądalnośc)Jak to możliwe, że dopiero dzisiaj się o dowiedziałem o istnieniu tej strony??!!……Pozdrawiam.

 16. Jadwiga mówi:

  Chwała Bogu za cudowny czas rekolekcji w parafii Polskowola,
  podczas których mieliśmy zaszczyt wysłuchać słowa Bożego z ust czcigodnego ks. Kazimierza Jóżwika. Niech miłosierny Bóg obdarzy księdza dobrym zdrowiem i wdzięcznością od ludzi, których stale spotyka na swojej drodze.

 17. Piotrek Rodak mówi:

  Ostatecznie zgadzam się z tym co wypisujesz.

 18. Justyna mówi:

  Ten tekst moją osobę niezwykle pocieszył. Wielkie dzięki.

 19. Jolanta mówi:

  Wielce ważne zasady. Wielkie dzięki za ciekawy artykuł.

 20. Kazimierz mówi:

  Dziś mogliśmy przeżyć Drogę Krzyżową oczami świadków Męki Pańskiej. Wielbię Pana Boga za piękną pogodę i z serca dziękuję druhom strażakom, tym, którzy wcielili się w role świadków i naszej scholi parafialnej. Kazimierz.

 21. Mateusz mówi:

  Witam,

  oczywiście strona wykonana na najwyższym poziomie, bardzo przypadła mi do gustu.
  Jednakże, nie wyszczególniono informacji o kontakcie do biura parafialnego.

  Pozdrawiam serdecznie,
  Mateusz

  • Kazimierz mówi:

   Dziękuję Mateuszowi za informację, życzę wielu łask Bożych i podaję nr tel. parafialnego 25 793 46 14. ks. Kazimierz

 22. Ela mówi:

  Witam-Parafia Wierzbno jest mi bardzo bliska,tu przyjęlam sakrament chrztu i pierwszej komunii świętej .Chociaż na stale nie mieszkam w tej parafii cieszę się ogromnie że do Wierzbna zawital Ksiądz ktory ma tyle pomyslów i incjatyw ,Wiem że parafianie są bardzo zadowoleni z obecnego Proboszcza!Jak sięgam pamięcią,tak nie pamiętam żeby w ,,naszej ”parafii ksiądz organizowal tyle ciekawych wydarzeń.Gratuluję.

 23. Michal Mróz mówi:

  Pozdrowienia z Ryk z życzeniami wszelkiej pomyslnosci i Bożej Łaski w 2015r.

 24. Kazimierz mówi:

  Zachwyciły mnie listy dzieci do Pana Jezusa. To niesamowita siła modlitwy dzieci. Nam dorosłym trzeba się tego uczyć. Rodzicom życzę dumy z takich pociew i mądrości w trudzie chrześcijańskiego wychowania.

 25. Natalia mówi:

  Świetny pomysł z tą witryną 🙂 Gratulacje dla założycieli oraz moderatowrów! Nie mam żadnych zarzutów a wręcz jestem pełna podziwu bo zawarte jest wszystko co niezbedne:) Pozdrawiam!

 26. Kazimierz mówi:

  Chwała Panu za wspólnotę Kościoła parafialnego. Wspólnymi siłami można dużo czynić dobra, aby zło dobrem zywcięzać. Cieszę się ze strony – juk

 27. Rafal mówi:

  Czekamy na uwagi i sugestie dotyczące witryny

  • szkrabek2012 mówi:

   Bóg zapłać za stronę internetową parafii. Wszystko co jest, jest wspaniałe, do tego proponowałabym dodać galerię naszego kościoła w środku i na zewnątrz jak wygląda, może znajdą się też zdjęcia u naszych parafian jak wyglądał kiedyś kościół.

   • Rafal mówi:

    Dziękuję za sugestię. Bardzo dobry pomysł – może znajdą się osoby, które w swoich archiwach fotograficznych posiadają zdjęcia związane z parafią i chciałyby się podzielić tymi znakami naszej historii. Myślę, że wiele osób, szczególnie młodych chętnie i z dużym zainteresowaniem zgłębi wiedzę związaną z naszą wspólnotą.
    Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *